Sluitingsdatums

Affiliasie Vrydag, 17 Februarie | Letterkunde en Dans Vrydag, 21 April | Alle ander afdelings (behalwe Letterkunde, Dans en Kuns) Vrydag , 5 Mei | Kuns Vrydag, 18 Augustus

2015

Wes-Boland Eisteddfod

Pryswenners 2015

Baie geluk aan die volgende pryswenners. Skole/instansies verskyn in alfabetiese volgorde. Name van wenners verskyn in geen spesifieke volgorde nie.

Adele’s School of Ballet

Jacomien Steyn

Anel Basson

Teddy Bears Picnic-groep

Sleepy Shores–groep

Comnet Drama

Marinus Toerien

Lohan Toerien

CPM

Amy Mulder

Corli de Clercq

Curro

Dané Schulze

Danielle Smit

Inge Landsberg

Pellatt Smith

Zoey Wahl

Jaydon Josephs

Dominique Els

Lihle Mahlangu

Daniël Meintjes

Alexi Frick

Kelly Meyer

Pellatt Smith

Isobel de Villiers

Martin du Plessis

Mari Bodenstein

Kyra O’Reilly Nefd

Aisling Kenny

Bianca Roode

Carla Naudé

Yana Wiese

Milla Lintvelt

Curro Castle

Dané Meintjes

Martha Plaatjies

Ethan Abrahams

Dominic Elliot

Dance Matters

Klassieke Groep (11-12jr)

Dankie Abba Vader-groep

Hoërskool Dirkie Uys

Anri Vermeulen

Hoërskool Hopefield

Gr. R-3 Orff Ensemble

Yolanda Chicowore

Andrea Myburgh

Sonja Visser

Den-Mari Jacobs

Sonja Visser

Carla Coetze

Zoë Zurnamer

Hoërskool Piketberg

Dayle Julius

Nikitha Booys

Lereé Rossouw

Jay-Will Swart

Annette Bruwer

Lea de Vries

Nicole Steyn

Pieter Bruwer

Hagan Ludick

Kristin Lochner

Anné Rheeder

Lea de Vries

Ané Nelson

Izandro Claasen

Willem Wiggens

Adriana Visser

Levona Roberts

Harry Roux

Shanda Whitfield

Hoërskool Porterville

Marecél Celliers

Armand Fourie

Marica Loubser

Hoërskool Swartland

Anje Botha

Hoërskool Koor

Fred Becker

Michaela Timotheus

Tanja Myburgh

Celize Versfeld

Zara Davids

Ana Coetzee

Jorine Bester

Hoërskool Velddrif

Charlien van Schalkwyk

Hoërskool Vredenburg

Shana van Wyk

Shané Allen

Kaymar Kunsskool

Dewald Slabbert

Kiddies Create Kunsskool

Keira le Roux

Laerskool Dirkie Uys

Junior Koor

Gr. 4-7 Spreekkoor

Jessica Vorster

Abbi van der Westhuizen

Laerskool Langebaanweg

Lilitha Dasheka

Leander Pholman

Laerskool Mikro

Senior Koor

Laerskool Olifantsvallei

Rethen da Silva

Laerskool Saldanha

Andisiwi Magqazana

Laerskool Swartland

Gr. 1-3 Spreekkoor

Carli Claassen

Ziech Schreuder

Marla Naude

Kara Strydom

Benjamin Jacobs

Anke Claassen

Isabella Jacobs

Lucia van der Spuy

Jackie Vorster

Jan-Christiaan Smuts

Daniël Beukes

Laerskool Vredenburg

Enrique Visagie

Elri Janse van Rensburg

Naudé Marais

Cheyenne du Plooy

Mieke Tolken

Melissa Prins

Jonéll Patrick

Britney Prins

Minke Engelbrecht

Thomas Abrahams

Elizna Rust

Quanita Boshoff

Lamon Davis

Pratham Naik

Sinalo Ndeleni

Isabella Bester

Chloé van Niekerk

Mahek Khatib

Zané van Wyk

Carina van Wyk

Longacres

Gr R-3 Strykers Ensemble

Gr. 1-3 Gedramatiseerde Spreekkoor

Sêrgroep

Fatima Lee

Alexander Kotze

Tyler Meiring

Heinrich Koegelenberg

Benjamin Oosthuizen

Liam Koopman

Heinrich Koegelenberg

M. Steenkamp

Heather Pelser

Elmi van Zyl

Isobel de Villiers

Etresia-Marié Nortjé

Danelle Matthysen

Porterville Privaat Kuns

Inneke Pasques

Privaat

Zoë Serdyn

Nikole Botha

Rhythm Divine Dance Centre

Bianca Roode

Riana van Wyk

Walking Angels-A Capella groep

Aniska Oliver

Doné Botha

Anya-Larissa Botha

Seeskulpie

Gr. R-3 Slagorkes

Leanka Combrinck

Joshua Feris

Almari van Niekerk

Dian Scheepers

St. Michael’s Primêr

Skyler Cupido

Topolino

Laerskool Blokfluit Ensemble

Kyle Rencontré

Mila Coetzee

Lanel Engelbrecht

Ando Goosen

Nicole Sproul

Liam Siebrits

Lesley Claasen

Kino Meintjies

Jadie Slabbert

Zianca van Tonder

Topolino Pre-Primêr

Lauren Blaauw

WCMA

WCMA Junior Strykersorkes

Hoërskool Perkussie Ensemble

WCMA Simfoniese Orkes - Klassiek

WCMA Simfoniese Orkes - Jazz

Rachel Janneker

Mieke van der Merwe

Joel Janneker

Bradley Louw

Pierre Rocher

Anastasia Brodina

Virl Albertyn

Anwell Bergh

Lorenzo September

William van Wyk

WCMA/Curro

Jani Steyn

Caitlin Links

Penelope Cole

Mieke Reynolds

Kieran van Taak

Chris Smit

Ruben Smit

Jemma Pyper

Schallie Visser

Inge Landsberg

Catherine Bessenger

Micha van Coller

Ryan Pereira

Anika Keuck

Joanné Coetsee

Darius Becker

Lourens Pretorius

Danél Kok

Christelle Rheeder

Aldin Stuart

Chloe James

Carmen Swanepoel

Anneen Uys

Nelandi Boshoff

Lourens Pretorius

Sarah Kleynhans

WCMA/Hoërskool Dirkie Uys

Willie Hanekom

Louwrens Smit

Marcell Crous

Nicol Hanekom

WCMA/Hoërskool Hopefield

Louis van Heerde

Lara Lesch

Michael Kock

Lené Stuart

WCMA/Hoërskool Vredenburg

Zanne Pedro

Hanre Hickman

WCMA/Laerskool Dirkie Uys

Drihan Crous

Emiel Smit

Herman Hartung

Charis Cordon

WCMA/Laerskool Vredenburg

Armand Potgieter

WCMA/Longacres

Benjamin Pretorius

Henry Greeff

Fallon Plaatjies

Jade Jaftha